A

Alice Cattaneo (IT)

Alicja Kwade (DE)

Allan Otte (DK)

Anna Sørensen (DK)

Andreas Schlitten (CH)

Andreas Schulenburg (DE)

Andrius Zakarauskas (LT)

Anslem Reyle (DE)

Are Blytt (NO)

Armin Boehm (DE)

Asger H. Gjerdevik (DK)

Asmund Havsteen-Mikkelsen (DK)

 

B

Birgitte Vad (DK)

Bram Braam (NL)

 

C

Cameron Rudd (AUS/UK)

Caroline Kryzecki (DE)

Casper Aguila (DK)

Cathrine Raben Davidsen (DK)

Christian Achenbach (DE)

Christian Lemmerz (DK)

Christina Ödlund (SE)

Christoffer Munch Andersen (DK)

Claire Milbrath (CAN)

Claudia Comte (CH)

Claus Carstensen (DK)

Cody Hudson (US)

D

Dominic Dispirito (UK)

E

Ekta (SE)

Elmgreen & Dragset (DK/NO)

Emmanuele De Ruvo (I)

Erik A. Frandsen (DK)

Eske Kath (DK)

 

F

Faig Ahmed (AZE)

Fredrik Raddum (NOR)

Fugleburet (DK)

Futo Akiyoshi (J)

 

G

Graham Collins (US)

 

H

Ha Chong-Hyun (KR)

Haegue Yang (KR)

Hannah Epstein (US)

Hanne Nielsen & Birgit Johnsen (DK)

Hansina Iversen (FO)

Hazem Harb (PAL)

Henrik Olesen (DK)

Henrik Saxgren (DK)

Hiu Tung Lau (KK)

 

I

Ib Geertsen (DK)

Iben Toft Nørgård (DK) 

Isabelle Graeff (DE)

 

J

Jasper Sebastian Stürup (DK)

Jeppe Hein (DK)

Jeroen Eroise (NL)

Joakim Ojanen (SE)

Jon Benjamin Tallerås (NO)

Jose Dávila (MX)

José Miguel Costa (C)

 

K

Kaspar Bonnén (DK)

Kaspar Oppen Samuelsen (DK)

Katharina Grosse (DE)

Katharina Hinsberg (DE)

Kathryn Andrews (US)

Kennedy Yanko (US)

Kevin McNamee-Tweed (US)

Knud Odde (DK)

Kristina Alisauskaite (LT)

Kyungah Ham (KR)

 

L

Larissa Sansour (IL)

Lars Christensen (DK)

Lars Nørgård (DK)

Liu Wa (CN)

Louis Reith (NL)

Lærke Lauta (DK)

 

M

Manuel Tainha (PT)

Maria Rubinke (DK)

Mariel Capanna (US)

Martin Bigum (DK)

Maryam Eivazi (IR)

Mathias Malling Mortensen (DK)

Matthew Allen (NL)

Maximilian Schubert (US)

Meyer-Lavigne (DK)

Michael Krebber (DE)

Michael Kvium (DK)

Michael Sailstorfer

Mie Mørkeberg (DK)

Miriam Nielsen (DK)

Morten Schelde (DK)

Mie Olise Kjærgaard (DK)

 

N

Nat Bloch Gregersen (DK)

Natascha Süder Happelmann (IR)

Neda Zarf Saz (IR)

Nick Kennedy (UK)

Nick Theobald (US)

Nikita Shalenny (UA)

 

O

Orestes Hernández (C)

Ornella Fieres (D)

 

P

Paco Pomet (E)

Paige Jiyoung Moon (KR)

Park Seo-Bo (KR)

Paul McCarthy (US)

Per Ahlmann (DK)

Philip Grözinger (D)

 

R

Rebecca Elbek (DK)

Rebecca Horn (DE)

Ricardo Pires (BR)

Richard Aldrich (US)

Richard Forster (UK)

Rinus Van de Velde (BE)

 

S

SUPERFLEX (DK)

Serena Fineschi (I)

Sergej Jensen (DK)

Stan van Steendam (BE)

Stephen Smith (UK)

Sterling Linder (UK)

Susanne Wellm (DK)

Søren Sejr (DK)

 

T

Thilo Heinzman (DE)

Thomas Pålsson (DK)

Tina Maria Nielsen (DK)

Tomas Dauksa (LT)

Tony Charles (UK)

 

W

Will Benedict (US)

 

Y

Yu Hong (CN)

 

Á

Ángel R. Ricardo Ríos (C)